انگولار

انگولار

انگولار چیست ؟

یک فریم ورک  برای ساخت وب سایت و اپلیکیشن میباشد

 

AngularJs یک فریم ورک برای ایجاد صفحات تک صفحه ای وب می باشدممکن است شما بارها در مورد انگولار شنیده باشید اصطلاحات زیادی در مورد این فریم ورک وجود دارد اگر با این اصطلاحات آشنایی ندارید چند دقیقه وقت بگذارید تا بتوانید این اصطلاحات را یاد بگیرید.

اول از همه اینکه انگولارجی اس یک فریم ورک می باشد فریم ورک به شما این امکان را می‌دهد که کدهای خود را تکنیکی و بهینه بنویسید، تغییر بدهید و تنظیمات استاندارد را روی آن پیاده سازی کنیدبا انجام این کارها شما می‌توانید برخی از ویژگی های فریم ورک را استفاده کنیدانگولار به معنی قالب سازی فیلترها ترکیب داده‌های دو طرفه و بقیه موارد است.

از ویژگی های یک موتور خوب این است که به شما این امکان را بدهد تا قالب هایی را با تگ‌های خاص html بنویسید، انگولار این تگ‌ها را با داده جاجا می کند. به عنوان مثال تگ‌های مخصوص مثل آیتم قبلی و آیتم بعدی را داریم این تگ‌ها داخل کروشه قرار دارند و با استفاده از آنها می توانید تصویر artists را وارد قالب خود کنید اینجا جایی است که شما می‌توانید توضیحات مربوط به عکس را وارد کنید ما با استفاده از یک تگ می توانیم همه تگ‌ها را نشان دهیم که با پیوند زدن آنها به داده‌ها به یک صفحه مانند این صفحه تبدیل می شود بر خلاف دیگر موتورهای قالب‌بندی، انگولار شما را وادار نمی‌کند تا قالب را جداگانه بسازید مانند بقیه کتاب خانه‌ها قالب شما یک بخش جدایی ناپذیر از html می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بزرگ html طریقه کار آن با مدل داکیومنت می‌باشد در برنامه های قدیمی شما باید نگران بوجود آمدن رویداد باشید.

انگولار همچنین شامل دستوراتی برای بارگیری داده های خارجی با داشتن قابلیت توابع ajax می‌باشدپس به راحتی می‌توانید داکیومنت هایajax را بارگذاری کنید.

برنامه‌های مدرن جاوا اسکریپت از روشی برای برنامه‌نویسی استفاده می‌کنند که به طور معمول به عنوان mvc شناخته می‌شود شما می توانید با استفاده از انگولار و این روش به اهدافتان برسید.

#آموزش_انگولار_جی_اس_فارسی

#انگولار_۲_چیست

#انگولار_۴

#انگولار_چیست

#کاربرد_angularjs

#angular.js_آموزش

#آموزش_انگولار ۲

#فریم ورک_angular

درباره نویسنده
applica

یک دیدگاه ارسال کنید