جزئیات مختصر کار با

10 سایت برای دانلود رایگان فیلم استوک با کیفیت بالا

از آنجا که طراحان از تصاویر خام برای چاشنی طرح های خود استفاده می کنند ، فیلمبرداران هم اکنون می توانند با تعدادی از کتابخانه های ویدئویی با کیفیت بالا و در دسترس که در اختیار آنها قرار داده شده است ، ویدیو های خود را خلاقانه تر بسازند .

ده‌ها سایت و منبع دانلود ویدیو استوک با کیفیت وجود دارد که می‌توانید از ویدیوهای رایگان آنها برای تدوین ویدیوهای خودتان استفاده کنید. همه این ویدیوها با دوربین حرفه‌ای ضبط شده‌اند و از هر نظر حرفه‌ای هستند.

ما در این مقاله لیستی از سایت‌هایی که می‌توانید از آن ویدیوی خام و استوک بدون کپی رایت دانلود کنید را معرفی می‌کنیم.

Videvo

Videvo یک سایت رایگان فیلم است که ویدیوهای رایگان جدید را به صورت هفتگی آپلود می کند.

همه آن چه مورد نیاز شماست را دارند، از تایم لپس یک منظره شهری گرفته تا تفکرات منظم مردم در زندگی روزمره خود. همچنین می توانید فیلم های طبیعت، پس زمینه جلوه های بصری و موارد مشابه را دانلود کنید.

قبل از دانلود، ابتدا باید موافقت کنید که هرگز ویدیو را به شکل اصلی خود توزیع نکنید. با این حال، می‌توانید ویدیو را برای استفاده غیرتجاری یا تجاری ویرایش و دستکاری کنید.

همچنین، آنها از شما می خواهند با توییت کردن یا اشتراک گذاری صفحه خود در رسانه های اجتماعی از Videvo حمایت کنید.

Distill

Distill دارای نفیس ترین مجموعه فیلم های رایگان با کیفیت بالا است. کتابخانه آنها شامل فیلم هایی از مردم، معماری، فناوری، حیوانات و طبیعت و غیره است.

Distill همچنین پیشنهاد می کند که هر ده روز 10 ویدیو HD به مشترکان ایمیل خود ارسال کند.

بنابراین اگر یک ویرایشگر ویدیو هستید که اغلب از ویدیوهای HD رایگان استفاده می کنید، حتماً مشترک شوید!

Video Pexels

Pexels سایت مورد علاقه شخصی من است. در ابتدا به عنوان پلتفرمی برای دسترسی و اشتراک گذاری تصاویر استوک ساخته شده بود، امروزه به یک کتابخانه ویدئویی رایگان تبدیل شده است.

دارای صدها کلیپ با کیفیت بالا از مردم، طبیعت، تایم لپس و هر آنچه که برای ایجاد یک ویدیوی زیبا نیاز دارید.

هیچ محدودیتی برای تعداد ویدیویی که می توانید دانلود کنید وجود ندارد. ویدویوی مورد نظر خود را انتخاب کنید و از فیلم ها برای مقاصد غیر تجاری و تجاری استفاده کنید. همچنین، نیازی به ذکر منبع نیست.

Clip Canvas

Clip Canvas یک سرویس مبتنی بر اشتراک است، بسیار شبیه به اکثر کتابخانه‌های عکس استوک ممتاز بدون حق امتیاز، اما در آن یک کتابخانه ویدیویی هیجان‌انگیز از فیلم‌های رایگان استوک هم وجود دارد.

برای دانلود همه ویدیوها، ابتدا باید یک حساب کاربری در وب سایت ایجاد کنید.

تعداد کتابخانه آنها برای فیلم های رایگان مدتی است که افزایش نیافته است، اما 172 ویدیوی رایگان بد نیست!

Life of Vids

این وب‌سایت که به عنوان هدیه خداوند به ویرایشگران ویدیو نیز شناخته می‌شود، در حال حاضر بیش از 200 ویدیو با کیفیت و وضوح بالا در کتابخانه خود دارد.

هیچ محدودیتی برای کپی رایت وجود ندارد. همه چیز قابل دانلود و استفاده است.

این وب‌سایت حتی نیازی به ذکر منبع ندارد، اما اگر از آن استفاده کنید، آن ها را تشویق می‌کند تا بتوانند ویدیوهای بیشتری برای افرادی مانند ما ایجاد کنند تا از آن لذت ببرند.

همچنین اگر فیلم‌هایی از خود دارید که می‌خواهید برای استفاده رایگان با جهان به اشتراک بگذارید، آنها را به Life Of Vids نیز ارسال کنید!

Pixabay

Pixabay یکی از قوی‌ترین مجموعه‌های فیلم‌های استوک رایگان را دارد.

در حال حاضر، آنها بیش از 2000 ویدیوی رایگان را برای دانلود در دسترس دارند که همگی تحت مالکیت عمومی منتشر شده اند، به این معنی که می توانید بدون ذکر منبع از آنها برای هر هدفی که می خواهید استفاده کنید.

کتابخانه ویدیویی Pixabay توسط یک جامعه مشتاق از فیلمبرداران و ویراستاران مدیریت می شود که هر کدام تمام تلاش خود را برای کمک به عموم مردم انجام می دهند.

بنابراین اگر چیز خاصی برای به اشتراک گذاشتن با همه ویراستاران در آنجا دارید، ممکن است بخواهید کار خود را در این وب سایت ارسال کنید.

Mazwai

Mazwai یکی از عالی‌ترین مجموعه‌های فیلم‌های استوک رایگان از مردم، طبیعت و زندگی روزمره را دارد.

این یک کتابخانه بسیار مدیریت شده از کلیپ های ویدیویی است که چشمگیر هستند و فقط در وب سایت آنها پیدا می شود و در هیچ جای دیگری یافت نمی شوند.

به دلیل کیفیت قابل اعتماد ویدیوهای سهام رایگان خود، ناشران اغلب برای کار خود نیاز به ذکر منبع دارند، بنابراین حتماً قبل از دانلود آن را بررسی کنید.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد Mazwai ویرایشگر داخلی خود را دارد که در آن می‌توانید بازه‌های زمانی را که می‌خواهید دانلود کنید مشخص کنید، بنابراین نیازی به دانلود کل فایل ندارید.

Vimeo

Vimeo احتمالاً به عنوان پسر عموی نخبه YouTube شناخته می شود، جایی که می توانید چیزهای سرگرم کننده زیادی پیدا کنید. جایی است که فیلم‌های کوتاه با کیفیت HD پست می‌شوند و خلاقان ویدیوهای خود را منتشر می‌کنند.

اما آیا می دانستید که یک گروه Vimeo وجود دارد که به شما امکان می دهد فیلم HD خود را دانلود کنید؟ بله، وجود دارد!

در حال حاضر، آنها بیش از 19000 عضو و 255 ویدیو برای دانلود دارند.

Archive.org

Archive.org مجله، کاتالوگ یا کتابخانه اینترنت برای همه چیز از گذشته تا کنون است. این سازمان غیرانتفاعی میلیون ها عکس، موسیقی، وب سایت، کتاب، فیلم و بسیاری فایل های دیگر را در خود جای داده است.

Pond5

من عمدا Pond5 را در آخر کار ذخیره کردم زیرا بیش از 10000 فیلم ویدیویی رایگان دارند! همه اینها تحت دامنه عمومی هستند، به این معنی که استفاده و توزیع آن‌ها در صورت نیاز رایگان است.

اگرچه ممکن است این ویدیوها مربوط به چند دهه پیش باشد، با این وجود، منبع خوبی برای بازگشت به آن ها است.

#دانلود_رایگان_فیلم_خام_برای_تدوین

#ویدئو_خام_برای_ساخت_کلیپ

#فیلم_با_کیفیت

#فیلم_و_عکس_استوک

#بهترین_سایت_های_دانلود_ویدئو_استوک

نظرات :
پیام بگذارید :

پستهای مرتبط با وبلاگ

با بستر قطعی طراحی دیجیتال ، ایده های خود را به محصولات باورنکردنی خلق کنید ، همکاری کنید و آنها را تبدیل کنید.

بصورت تدریجی تجسم فعال است

این مورد زمانی الزامی است که مثلاً متن نهایی هنوز در دسترس نیست.

بصورت تدریجی تجسم فعال است

این مورد زمانی الزامی است که مثلاً متن نهایی هنوز در دسترس نیست.

با حداکثر میزان قابل اجرا

این مورد زمانی الزامی است که مثلاً متن نهایی هنوز در دسترس نیست.